Hakkımda

Hakkımda


Bilişim Teknolojileri

Kabaca söylemek gerekirse öğretmenlik haricinde içinde bilgisayar geçen her işi yapabilir. Yazılım ve uygulama ağırlıklı bir bölümdür. Dolayısı ile sektöre geçildiğinde bilgisayar mezunları birçok rakibine göre daha avantajlıdır. Eski abd başkanı obama 2020 yılında amerika’da 1.4 milyon bilgisayar programcısı işi açılacakken yalnızca 400 bin bilgisayar bilimi mezunu verileceğinden bahsediyordu. benzer durum Türkiye ve dünya’nın geri kalanı için de geçerli. böyle bir ortamda kendini geliştirmiş kalifiye istihdam çok önemli hale gelmiştir.

Web Yazılım

İnternet ortamından veri erişimi sağlayabilmek ve ve bunu güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde yapabilmek için en değerli unsurdur. Şahsım olarak sizlere sunduğumuz web tasarım ihtiyaçları da tam bu noktaya dokunmakta ve şirketiniz için zorunlu olan tüm yazılım gereksinimlerini karşılayabilmektedir.

Web Tasarım

Web Siteleri Dünyaya Açılan Kapınızdır ! Tarafımdan size sunulan Kurumsal Web Sitesi hizmeti ardından dünyaya açabilir, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz. Kurumsal kimliğinizin sanal dünyada en iyi şekilde temsil edilmesini istemez misiniz?

E-Ticaret Tasarımı ve Yazılımı

E-ticaret sitenize tasarım, yazılım ve danışmanlık desteği fırsatları sunup uyguluyorum. E-ticaret çağımızda perakende ya da bayi odaklı ürün satışı gerçekleştiren firmalar için olmazsa olmazdır. Bunun farkında olan şahsım firmalara e-ticaret hizmetini; hedef kitlesine yönelik e-ticaret tasarımı ve sorun çıkarmayacak e-ticaret yazılımıyla beraber sunmaktadır.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya ile Marka Kimliğinizi Tanıtın, Kazancınızı Arttırın! Sosyal Medya Danışmanlığı kapsamında firmanız ve hedef kitleniz için oluşturulacak strateji doğrultusunda içerik, kampanya, reklam yönetimi gerçekleştirilmektedir. Doğru Strateji = Uygun Reklam Maliyeti = Daha Fazla Kazanç

Seo

Daha Fazla Müşteri, Daha Çok Kazanç için Devamlı Ziyaretçilerin Gözü Önünde Olmalısınız .SEO konusunda hizmetimiz yaptıklarınızın basit araçlarla tespit edip hatalarınızı ve yapmamanız gerekenleri söylemekten ibaret değildir ! Yapılan hataların düzeltilmesi, detaylı raporlar oluşturulması, hedef kitlenize uygun anahtar kelimeler üzerine çalışılıp firmanıza özel strateji bazında SEO çalışmalarımız gerçekleştirilmektedir.