Hakkımda

script indir wordpress tema antalya escort sohbet sohbet

Hakkımda


Bilişim Teknolojileri

Kabaca söylemek gerekirse öğretmenlik haricinde içinde bilgisayar geçen her işi yapabilir. Yazılım ve uygulama ağırlıklı bir bölümdür. Dolayısı ile sektöre geçildiğinde bilgisayar mezunları birçok rakibine göre daha avantajlıdır. Eski abd başkanı obama 2020 yılında amerika’da 1.4 milyon bilgisayar programcısı işi açılacakken yalnızca 400 bin bilgisayar bilimi mezunu verileceğinden bahsediyordu. benzer durum Türkiye ve dünya’nın geri kalanı için de geçerli. böyle bir ortamda kendini geliştirmiş kalifiye istihdam çok önemli hale gelmiştir.

Web Yazılım

İnternet ortamından veri erişimi sağlayabilmek ve ve bunu güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde yapabilmek için en değerli unsurdur. Şahsım olarak sizlere sunduğumuz web tasarım ihtiyaçları da tam bu noktaya dokunmakta ve şirketiniz için zorunlu olan tüm yazılım gereksinimlerini karşılayabilmektedir.

Web Tasarım

Web Siteleri Dünyaya Açılan Kapınızdır ! Tarafımdan size sunulan Kurumsal Web Sitesi hizmeti ardından dünyaya açabilir, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz. Kurumsal kimliğinizin sanal dünyada en iyi şekilde temsil edilmesini istemez misiniz?

E-Ticaret Tasarımı ve Yazılımı

E-ticaret sitenize tasarım, yazılım ve danışmanlık desteği fırsatları sunup uyguluyorum. E-ticaret çağımızda perakende ya da bayi odaklı ürün satışı gerçekleştiren firmalar için olmazsa olmazdır. Bunun farkında olan şahsım firmalara e-ticaret hizmetini; hedef kitlesine yönelik e-ticaret tasarımı ve sorun çıkarmayacak e-ticaret yazılımıyla beraber sunmaktadır.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya ile Marka Kimliğinizi Tanıtın, Kazancınızı Arttırın! Sosyal Medya Danışmanlığı kapsamında firmanız ve hedef kitleniz için oluşturulacak strateji doğrultusunda içerik, kampanya, reklam yönetimi gerçekleştirilmektedir. Doğru Strateji = Uygun Reklam Maliyeti = Daha Fazla Kazanç

Seo

Daha Fazla Müşteri, Daha Çok Kazanç için Devamlı Ziyaretçilerin Gözü Önünde Olmalısınız .SEO konusunda hizmetimiz yaptıklarınızın basit araçlarla tespit edip hatalarınızı ve yapmamanız gerekenleri söylemekten ibaret değildir ! Yapılan hataların düzeltilmesi, detaylı raporlar oluşturulması, hedef kitlenize uygun anahtar kelimeler üzerine çalışılıp firmanıza özel strateji bazında SEO çalışmalarımız gerçekleştirilmektedir.

Becerilerim

Web Yazılım, Tasarım, Sistem, v.b tecrübe istatisklerime yandaki grafikten bakabilirsiniz.

Asp/Asp.NET
80%
Php
75%
Html/Html5/XHTML-Css-Blog
95%
Wordpress
95%
Js-Ajax
75%
E-Ticaret
95%
Sosyal Medya
98%
Adobe Photoshop,llustrator,Fireworks
95%
Dreamweaver,Visual Studio
95%
Banner, E-bülten,Dijital tasarım trendleri
95%
(SEO) Search Engine Optimization
75%
ISO 27001 'Bilgi güvenliği Yönetim Sistemi'
95%
Bilgi güvenliği stratejisi
90%
Network ve işletimi, LAN/WAN teknolojileri
85%
İş. Sistemleri: + Windows işletim sistemi ailesi +
95%
Şirket datacenter’in yönetilmesi
95%
200 kul. ve 17 sanal sun. bir mimarinin yön.
98%
ERP proje yönetimi ( OTOSOFT, ETA, MİKRO ).
95%
5651 yasası internet kul. yönetimi
90%
ISO 9001 BT dokümantasyon çalışmaları.
90%
MsSQL
80%
MySQL
75%
Web Sunucu /Güvenlik Çözümleri.
85%
Veeam Bckp -Symtc Bckp,Vmware Esx
85%
Sistem ve Ağ Güvenliği
90%
Firewall ,TCP/IP,VPN,Routing, Wi Fi
85%
Windows Server yönetimi (2008 - 2012-2016-2019)
95%
Active Directory, RDS, DNS,DHCP.WINS
90%
Exchange 2013 - 2016
85%
Dijital santraller
85%
Asterix / Pbx / Call Center Yönetimi
85%
Microsoft Office
90%
Google Adwords
85%