Hakkımda

İstanbul /Üsküdar Doğumluyum. 2003 yılında Trakya Üniversitesi Bilgisayar bölümünden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini de yine iyi bir derece ile tamamlayarak (2009), üniversite hayatımı tamamladım. 2010 Mayıs 331. K.D askerliğimi tamamladım.

Bilgi Teknolojileri alanında kendine güvenen, alanında uzman, tecrübeli, donanımlı, profesyonel ama bir o kadar amatör ruha sahibim.
Doğru strateji, profesyonel iş planları, kusursuz tasarım, yüksek kalite, beğeni odaklı yaklaşım bu yolda olmaz ise olmazımdır.

13 yılı aşkın süredir yurt içi pazarda; Bilgi Teknolojileri, Web Yazılım, Web Tasarım, Grafik Tasarım, Programlama, Animasyon, Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama,Kurumsal Mail Hizmeti alanlarındaki yetkinliğimi yol boyunca geliştirerek artırdım. İş yaşamında efektif ve hızlı olmak konusunda son derece özverili ve hevesli olduğumu,durumun gerektirdiği sorumluluğu istekle üzerime almaktan çekinmem.

 İstekli, azimli, özenli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyim.
Bulunduğum dönemde web teknolojileri üzerine özellikle asp.net ile mssql veri tabanı bütünlemesine de gayret gösteriyorum.
Aynı zamanda domain server yapısı , Exchange, asterix santral ve crm yönetiminde bulunuyorum. Bilgisayar dahilinde iyi bir İngilizceye sahibim.
Sevgi ve Saygılarımla.